Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko zvládlo předehrávku proti Chotovinám


Chotovinští nás požádali o změnu termínu a tak se u nás hrálo netradičně v úterý od 16:30. Poprvé za náš tým nastoupil Saša Sklenář a hned v první rundě uhrál bod. Další bodík následně přidal Honza Tesař a hned bylo veseleji, ale zápas se lámal u Jirky Pokorného. Během druhé dráhy Jirka už prohrával více jak dvacet kuželek. Fantastická dorážka na druhé dráze, když porazil 90 kuželek, otočila kolo dějin a nakonec slavil výhru o 9 kolků a k vítězství bylo najednou výrazně blíž. Libor pak sice prohrál, ale Ilča na posledním náhozu nenechala nic náhodě a skvělým výkonem 473 rozhodla o vítězství. Hned v pátek 24.11. sehrajeme další utkání v KPI, když zajíždíme do Písku.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM