Just another WordPress site

Category Archives: NOVINKY


Začátkem srpna se už pilně trénuje a zřejmě tomu bude tak do 15.8. poté se začnou leštit a voskovat dráhy. Na přelomu srpna a září se zúčastníme turnaje v Borovanech, což bude taková malá generálka před sezónou.


V sezóně 2019-2020 se představíme v nových dresech. Dobrá věc se povedla a opět po několika letech budeme zářit. Údajně prý není důležité jak hraješ, ale jak vypadáš 🙂


Ročník 2019-2020 se náš tým představí v nových dresech. Konečnou podobu dresů si odhlasovali samotní hráči na dokolné dne 26.4.2019. Výroba bude zahájena v příštím týdnu.


Je již tradicí, že náš klub má svého zástupce na MČR a ani letos tomu nebylo jinak. Správně již tušíte, že účastníkem byla opět Dobroslava Procházková. V Prostějově kde hrály seniorky, hodila pěkných 505 kuželek a celkově skončila na 28. Read more…

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.