Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Souhrn hracího týdne


V tomto týdnu zasáhla do boje všechna mužstva. Béčko i céčko prohrálo, i když výkon Honzi Jackova 435 a Vládi Vlčka 452 jsou výtečné. Bohužel na body to tentokrát nestačilo. Za béčko zahrál nejvíc Zbyňa Ilčík výkonem 388. Body získalo jen áčko, když si doma poradilo s Borovanami v poměru 6:2. Výkony sice opět zaostávaly, ale body se počítají. Věřme, že v dalších kolech budeme úspěšnější.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM