Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Jak se hrálo


Béčko remizovalo na půdě Borovan, jen díky vyššímu náhozu celkových kuželek. Jak by řekl klasik „Každý bod se počítá“. Nyní mají přestávku a znovu do bojů zasáhnou 4. prosince. Áčko bohužel smolně prohrálo na půdě v Písku, když prohrálo o 5 kuželek. Bohužel Písek ještě letos na domácí kuželně takové číslo ještě nehodil, až proti nám. Nevadí v pátek se jede do Dačic a třeba se povede urvat nějaký ten bodík. V béčku nejvíc hodil Milan Churavý a v áčku pak Ilona Hanáková výkonem 410. Do bojů nenastupuje v KPI Martin Vašíček, který si přivodil zranění v zápase proti Borovanům a do konce roku už do bojů nezasáhne.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM