Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko uhrálo remízu na Dynamu ČB


Áčko pokračovalo v KPI na kuželně Dynama ČB. Kuželna to není moc pro naše hráče oblíbená. Dnes už na Dynamu ČB nefunguje ani bar a atmosféra je tam vždy taková ponurá. Jak už to áčko má, opět se hrál vyrovnaný duel až do samotného závěru. Občas sice koule přijela místo do podavače k hráči až po dráze a tak se několik hodů muselo opakovat, ale naštěstí zásadní vliv na výkony to nemělo. Do posledního hodu jsme hráli o výhru. Martin musel hodit posledním hodem 8 nebo 9, ale bohužel posledním hodem srazil „jen“ 5 kuželek a tak byla dělba bodů. Pro nás je každý bod důležitý a pevně věříme, že budeme v pátek plně bodovat doma.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM