Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

V okrese se celkem dařilo


V týdnu se dařilo našim zálohám v okresních soutěží. Céčko sice prohrálo v Loučovicích, ale až do posledního hráče hráli o vítězství a domácí se museli strachovat. Nejlepším výkonem se prezentoval Vláďa Vlček, když porazil 443 kuželek. Béčko pak slavilo druhé vítězství, když doma porazilo Borovany D + 49 kolků a posunulo se na druhé místo v tabulce. Zítřejší utkání má B tým odložen na 13.11.2023 z důvodu nemoci hostů.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM