Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko slaví záchranu v soutěži


V KP I se rozhodovlo o sestupujících ažv posledním zápase. V letošním roce byla tabulka neskutečně vyrovaná a tak rozhodoval každý dílčí bod. V posledním zápase jsme přivítali Dynamo ČB. Hned první nához vyšel Šašovi na výtečnou, ale pak další dva rozhodlypro sebe hosté. Celkový rozdíl v kuželkách nám stále hrál do karet. V posledních třech níhozech se nám vyhrát a tak i vyhrát celkově celý zápas. Dnes už víme, že nakonec z KPI sestupují 2 týmy a my slavíme záchranu. Díky za celou sezónu.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM