Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Jak pokračují soutěže


Áčko si předehrávalo zápas s Pískem a nutně potřebovalo vyhrát. Výkony nebyly hodny soutěži KPI, ale nakonec Písek přetlačili v posledních náhozech zápas otočili. Výhra 5:3 stanovila, že Písek skončí v KPI na posledním místě a my stále máme možnost se v tabulce ještě vyšplhat výše. Céčko utržilo porážku v Soběnově a bohužel domů vezou kanára. Béčko pak po minulé výhře bohužel prohrálo v Trhových Svinech a stále drží druhou příčku v tabulce. Příště snad budeme hrát lépe.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM