Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko prohrálo, ale opět přepisovalo rekordy


Po zimní přestávce se opět rozběhly krajské soutěže. Áčko jelo opět do Dačic, kde se nám výkonnostně celkem daří. Hned v prvním náhozu si udělal Honza Tesař osobáček, když hodil 502 kuželek. Zápas tak dostal skvělý náboj a hrálo se vyrovnaně až do konce a opět náš tým ztratil zápas až v posledních hodech. Celková prohra o 12 kuželek zamrzí, ale jede se dál a snad příště už nějaké body urveme. Celkové číslo 2785 je také nový rekord A týmu. Áčku stále chybí Martin Vašíček, ale návrat na dráhy se blíží.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM