Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Přebory okresu


I letos se několik hráčů účastnilo MO Č.B. Zastoupení jsme měli v kategoriích muži, ženy, senioři a seniorky. Nejlépe si vedla Ilona Hanáková, která vybojovala krásné 2. místo v kategorii ženy s výkonem 506 a zajistila si postup na Krajské přebory. Dalším postupujícím je Slávka Procházková v kategorii seniorky a také postupuje na Krajské přebory. Slávka Procházková skončila na 5. místě výkonem 483. Dále se pak účastnili ještě Věra Jeseničová, Pavel Jesenič a Franta Vašíček. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM