V Blatné se dařilo

Je sice po sezóně, ale část našich kuželkářů začala objíždět turnaje. Dalším zastavením byla Blatná. Na místní kuželně nás většina nehrála minimálně deset let a i proto jsme do Blatné jeli. Jednalo se o 1. ročník Jarní Blatenské 120 a hned se nám povedlo úspěšně zapsat. První tým jel ve složení Martin Vašíček a Ilona Hanáková, druhý pak Pavel Jesenič a František Vašíček. Výkony jednotlivých hráčů byly následující – Martin 566, Ilča 572, Pavel 486 a Franta 356.

Dvojice Martin a Ilča skončila celkově na 3. místě výkonem 1138

Ilča ovládla celkově soutěž jednotlivců ženy výkonem 572

Martin pak obsadil celkově 8 místo mezi muži.

Celkové výsledky najdete níže. Díky za úspěšnou reprezentaci klubu. Ve čtvrtek 25.5. zajíždíme na turnaj do Pelhřimova.