Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Shrnutí sezóny 2022/2023


Po loňské špatné sezóně se áčku povedlo výrazně zlepšit výkony a zabodovat v KPI. Start do soutěže nebyl sice ideální, ale od 4. kola už to byla povedená jízda v soutěži. V letošním roce se áčku také povedl vylepšit klubový rekord na současných 2 716 /100HS. Konečné 2. místo je určitě úspěch. Nejlepším hráčem dle průměru byl Martin Vašíček výkonem 437,86

V okresních soutěží se nám dařilo střídavě. C tým, který hraje OP 6-ti členných družstev skončil předposlední a tedy na 11.místě. Béčko pak ve čtyř členných družstev skončilo na bedně a bere pak 2.místo. Na průměr v céčku dominoval Vláďa Vlček a to průměre 412,53 a v béčku pak Saša Sklenář průměrem 417,57 který také byl nejlepší v celé soutěži.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM