Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Jak jsme hráli


Áčko po deseti zápasech prohrálo v Nové Vsi, ale stále drží druhou pozici v tabulce. V Soběslavi je to vždy těžké a letos zde prohráli úplně všichni včetně lídra tabulky. Místní kuželna popírá veškeré fyzikální zákony a tak zde všechna hostující družstva hrají i o více jak 250 kuželek méně. Béčko naopak plně bodovalo na domácích drahách, když porazilo Tr. Sviny D. Nejlépe zahrál Saša Sklenář výkonem 417. Céčko pak prohrálo v Nových Hradech, což má za následek dotažení Nových Hradů v tabulce na náš tým. V N. Hradech se nejlépe dařilo Vláďovi Vlčkovi, když porazil 429 kuželek.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM