Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko si připsalo další body


Áčko přivítalo na domácí půdě Kunžak. Tentokrát jsme měli trošku problém se sestavou, neboť ze zdravotních důvodů chyběl Libor Doubek a Jirka Pokorný zápas vyměnil za kus žvance a studenou Plzničku. V sestavě se tak objevil Vláďa Vlček a posléze když se nedařilo Pavlovi Jeseničovi, tak si musel zahrát i Saša Sklenář. Pro nás se v Nové Vsi nic nemění, prostě se trápíme, ale na druhou stranu už body sbíráme i doma a to je důležité. Nejlepším z našich byl Martin Vašíček hned v prvním náhozu, kdy porazil 462 kuželek. Áčko i po tomto zápase drží druhou příčku v tabulce. V pátek A tým jede Soběslavi, kde se opravdu nehraje lehce.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM