Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko zdolalo Dačice E


V KPI přivítalo áčko na svých drahách tým z Dačic. Začátek zápasu vyzněl lépe pro hosty, ale zase naopak konec byl v naší režii. Jak už to letos u nás bývá zvykem, doma se trápíme. Honza vedl až o 30 kuželek, ale nakonec o 15 prohrál. Jirka vedl o 20 a prohrál o 4. Libor zase doma ztroskotal na dorážce na dráze č.2. Naštěstí nám to tentokrát na body stačilo a stále držíme druhou příčku v tabulce. V pátek nás čeká těžký zápas v Táboře.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM