Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

V Dačicích padaly rekordy


Poslední zápas podzimní části jsme sehráli v Dačicích. Do poslední chvíle jsme netušili zda k zápasu vůbec pojedeme, neboť sněhová nadílka byla poměrně velká. Nakonec náš tým vyrazil ve vydatném sněžení směr Dačice. Po náročné cestě jsme sehráli velmi zajímavý zápas s několika rekordy a i domácí hráči sportovně uznali, že to byl opravdu pěkný zápas. Hned ve druhém náhozu si hodil Jirka Pokorný svojí první pětistovku v životě a zapsal se tak do historie kuželek v Nové Vsi. Naše celkové číslo 2725 je novým rekordem A týmu a i přesto body zůstaly v Dačicích. Domácí nás přeházeli v plných a my zase vyhráli na dorážku. Nevadí, příště budeme silnější. Hvězdou zápasu se samozřejmě stal Jirka Pokorný

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM