Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Po letní přípravě startuje KPI


Dnešním dnem se roztáčí krajská soutěž KPI. Celý tým se spolehlivě připravoval během celého léta. Většina byla na chatě, jiní na zahradě a ostatní u moře. Pravdou je, že jsme poctivě objížděli turnaje a generálkou byl turnaj ve Slavonicích. Dále jsme zavítali do Strakonic, Blatné, Pelhřimova, Borovan. Náš tým jde do boje hned dnes na domácí kuželně proti Dačicím E. Začátek utkání je plánován na 17:30. V týmu nedošlo k žádnému přesunu hráčů a tak budeme nastupovat ve stejném složení jako v loňském roce.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM