Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Zábava na kuželně


V pátek se na kuželně konal zábavný večer hráčů áčka. Tým bohužel nemohl odcestovat k dalšímu zápasu do Sezimova Ústí, neboť sezimáci jsou v karanténě. Většina našeho týmu se sešla a zahrála si různé kuželkářské hry. Hrálo se do plných i dorážkových. Mezi oblíbené hry patří jednoznačně hra Rakvičky. Zároveň to bylo i tmelení týmu, který před sezónou doznal několika změn. Příští týden bychom se měli představit na domácích drahách proti Kunžaku.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM