Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Pět kol neporaženi


Po čtrnácti dnech se opět představilo áčko v kraji. Do Nové Vsi přijel nevyzpytatelný Písek, který i minulosti dokázal u nás vyhrát. Začátek zápasu nevypadal vůbec dobře, ale naštěstí od třetího hráče jsme zabrali a šahali po všech bodech. Nakonec z toho byla remíza, ale každý bod se počítá. Nejlepším hráčem byl Jirka Jura Pokorný náhozem 455. Příští týden opět bohužel nehrajeme, neboť Sezimovo Ústí A má Covid a tak si zpestříme pátek zápasem mezi sebou a různými kuželkářskými hrami. Samozřejmě bude pivko a domácí klobásky.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM