Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Soběslav byla dobyta


Nečekaný výsledek se zrodil v Soběslavi. Na domácích velmi těžkých drahách ačko dokonale zaskočilo místní Rožmberky a odvezlo si tak všechny body do Nové Vsi po několika letech. Naposledy když jsme tady vyhráli, tým následně postupoval do Divize JIH. Hvězdou utkání se stal Ladislav Lacík Boháč náhozem 421 kolků a díky dorážce byl z našich hráčů nejlepší. Gratulujeme a příští pátek 29.10. přivítáme na domácích drahách Chotoviny B.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM