Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Zpátky do minulosti


Jak všichni víte, první oficiální zápas sehrála Nová Ves v roce 1994 a tenkrát to byl vítězný zápas. Psal se rok 1995 a opět byl na pořadu dne zápas mezi TJ Sokol Nová Ves A vs TJ Dynamo Č.B. B, I tentokrát slavila vítězství Nová Ves. Od zápasu uběhlo již 26 let a pořád jsou mezi námi hráči, kteří hrají dodnes a rozdávají kuželkářskou radost. Bohužel i někteří hráči už mezi námi nejsou. V té době byly ještě ručně psané zápisy o utkání a čtyřstovky moc nepadaly, což se postupem času zlepšilo novými dráhami, zázemím, kuželkami a samozřejmě zlepšením tréninkových jednotek. Další archivní zápisy máme připraveny pro publikaci. Kompletní zápisy z utkání najdete pod článkem.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM