Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Céčko opět vyhrálo


V okrese céčko přivítalo tým od Buquoyů a bylo se na co dívat. Neuvěřitelný zápas, když hosté ještě v 5. náhozu sahali minimálně po remíze. Začátek zápasu byl jednoznačně v režii hostí, když po dvou hráčích jsme prohrávali 0:2 a 156 kuželek. Nevím co Vendy Tasařová udělala s týmem v dalším průběhu zápasu, ale minimálně to musel být Fergusonův fén. Poslední čtyři hráči vyhráli a navíc předseda klubu Pepa Fojta vyhrál v posledním náhozu neuvěřitelných 81 kuželek a překlopil vítezství na naší stranu. Zápis utkání najdete níže.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM