Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Céčko slaví první výhru v okresní soutěži


Po dlouhé době se opět rozjela okresní soutěž. Hned v prvním zápase céčko přivítalo nováčka soutěže Loučovice B. Hosté se snažili, makali, bojovali, ale body naštěstí zůstaly doma. Hosté dvakrát překonali hranici 400 kolků, ale i tak to bylo málo, neboť rozhodla vyrovnanost domácích kuželkářů. Nejlepší domácí výkon předvedl sám pán předseda Pepa Fojta výkonem 399 a za hosty pak se blýskl hezkým výkonem Franta Anderle, když porazil 419 kolků. Díky za skvělý zápas a těšíme se na vaší znovuzrozené kuželně.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM