Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Na Dynamu ČB se nám vůbec nedařilo.


Už je to tak trošku tradice, že se nám na Dynamu v Č. Budějovicích vůbec nedaří. Bohužel, ale ani tentokrát tomu nebylo jinak. Ještě, když se k tomu přidá, že musíme místního vedoucího upozorňovat před zápase, že je v zásobníku málo koulí, že musí být oddělené hrací koule pro domácí tým a hosty, nutnost dezinfikovat po každém hráči a nemluvě o tom, že po dohrání si musí hráč umýt ruce solvinou jak jsou špinavé, ani se není čemu divit. Zápas se samozřejmě rozhoduje na plánech a tam byl náš tým prostě horší. Od prvního hráče se nám nedařilo a tak to bylo po celou dobu. Snad se nám v příštím zápase na domácích drahách bude dařit víc.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM