Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Ve Slavonicích se nám dařilo.


Jako každý rok se účastníme vždy na konci srpna turnaje ve Slavonicích. Většina družstev spadá do kategorie ligových, ale to nám nevadí. Ani letos jsme se neztratili. Hrálo celkem 6 mužstev (Mistřín, Třebíč, Slavonice A, Slavonice B, Dačice a Nová Ves) po 4 hráčích na 120 hs. Jako první hrál Martin Vašíček a nebýt zbytečných fíků mohl mít jeho nához daleko větší číslo než 526. Poté šel hrát Franta Vašíček, kterému se moc nedařilo a hodil 403. Pak už následovaly jen ženy. Nejdřív hrála Slávka Procházková a překonala Martina náhozem 531 a jako poslední šla Ilona Hanáková a nakonec byla nejlepší, když hodila 537. Kompletní výsledky turnaje najdete níže.

Kompletní výsledky turnaje

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM