Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Ve Vsi byl k vidění velmi vyrovnaný zápas


Áčko přivítalo v pátek na svých drahách v KP I rezervu Sezimova Ústí a bylo se na co dívat. Od začátku se hrálo nahoru dolu a body se přelévaly tam a zpět. Po třech náhozech, kdy zejména dámy ze Sezimáku zaházely fantasticky, vedl Sezimák 2:1, ale pro nás hovořil náskok v kuželkách o 22. Naštěstí v posledních třech náhozech Jirka, Saša a Martin vyhráli a tak vítězství zůstalo v Nové Vsi. Zajímavostí je, že ve 4 náhozech byl rozdíl do 10 kuželek. Neuvěřitelně vyrovnaný zápas. V tabulce nám stále patří 4. místo. Na bednu už se posunout nemůžeme, ale bitva o konečné 4. místo bude ještě velká.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM