Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

I kuželky nemají logiku


Říká se, že fotbal nemá logiku. V pátečním utkání Divize JIH se hráči přesvědčili, že ani kuželky nemají logiku. V zápase Chotovin a Lomnicí nad Lužnicí hodil domácí hráč Hrstka 510 a i přesto, že prohrál s Pouzarem z Lomnice nad Lužnicí o 13 kuželek (523), přesto svůj zápas vyhrál. V zápase na 120 hodů se hraje na každé dráze 30 hodů (15 x plné a 15x dorážka) a Libor Hrstka prohrál jen na jedné dráze a na zbývajících drahách vyhrál a proto nakonec bral bod za výhru nad svým soupeřem.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM