Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko nestačilo na Nové Hrady


Je to tak, V pátek jsem nastoupili k dalšímu zápasu KP I a opět bez Slávky Procházků, navíc nebyl k dispozici ani Honza Tesař a když se k tomu přidá měsíční výkonnostní tápání Martina Vašíčka, bylo na zápletku postaráno. Prvně v jarní části za nastoupil Honza Jackov z céčka a pral se jako lev, bohužel na body to nestačilo. Bohužel ani ve druhém náhozu se nám nepovedlo vyhrát, když Jirka nahrál hezkých 426 a už to zavánělo debaklem. Naštěstí ostatní potom zabojovali a postupnými krásnými výkony stahovali náskok soupeře. Když Saša Sklenář nejlepším výkonem večera 452 stáhl 41 kuželek, bylo ještě v posledním náhozu o co hrát. Bohužel Martin nezahrál co doma umí a kdyby zahrál jako proti Dačicím mohli jsem vyhrát. No ale co se dá dělat, když to nejde. Snad příště nějaký bod už uhrajeme.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM