Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko dnes hostí Nové Hrady


Již za hodinu nastoupí naše áčko v dalším zápase KP I. Tentokrát přijedou Nové Hrady, které usilují o postup do Divize JIH. V současnosti jim chybí na první místo 6 bodů, ale mají zápas k dobru. My bohužel nemůžeme postavit nejsilnější sestavu, neboť Slávka Procházková má stále problémy se zdravím a Honza Tesař si jel užívat do Lednice. Ale co, zadarmo jim to nedáme. Začátek utkání je v Nové Vsi v 17:30

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM