Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Vítězství a prohra v okrese


V okresní soutěži se nám dařilo tak napůl. Béčko ve 4 členných družstev potvrdilo lídra soutěže a dokázalo doma porazit druhý celek Trhové Sviny D v poměru 5:1. Nejlepší výkon předvedl Milan Churavý výkonem 426.

Céčko pak bohužel zase prohrálo, tentokrát v Nových Hradech v poměru 7:1. Je pravdou, že začínající kuželkáři se zlepšují a je to určitě příslib do dalších let. Nejlépe opět zahrál Honza Jackov, když porazil 403 kolků.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM