Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Krumlov byl lepší


V předehrávce dalšího kola KP I jsem jeli na kuželnu Dynama ČB, kde hraje domácí zápasy KK Český Krumlov. Na kuželně Dynama se nám dlouhodobě nedaří a ani tentokrát se náš výkon nezlepšil. Jediný z nás kdo si zahrál velmi pěkně byl Honza Tesař výkonem 440 a Jirka Pokorný výkonem 421. Náš celkový výkon 2413 stačil jen na prohru 6:2 (2475:2413). Příští týden se nám na domácích drahách bude snad dařit lépe.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM