Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Do roku 2020 jsme vstoupili vítězně.

V KP I nás čekal na úvod velmi těžký soupeř Lokomotiva ČB B. V týmu soupeře najdeme několik členů kteří hráli nebo i hrají ligu a tak se čekal tuhý boj. Hned v prvním náhozu prohrál Martin Vašíček na 440 s Lukášem Klojdou na 449. No nic, Tesina zabojuje a taky že jo. Výkonem 456 porazí Béďu Vondruše a ujímáme se vedení i na kuželky, které už do konce zápasu napustíme. Další body pak přidává Pavel Jesenič na 421 a hned po něm i Jirka Pokorný za 445 a pozor bez jediné chyby. Pak sice Vláďa Vlček prohrává na 408, ale v zápětí Saša Sklenář vítězí výkonem 439 a je jasné, že všechny body zůstanou u nádraží v Nové Vsi. Náš výkon 2609 je určitě příslibem do dalších kol.

Have any Question or Comment?