Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Mistrovství okresu ČB jednotlivců pro rok 2020


V sobotu 4.1.2020 se uskutečnilo Mistrovství okresu ČB jednotlivců. I náš klub měl želízka v ohni. Mezi muži hrál Jirka Pokorný a výkon 500 stačil na 10. místo. Mezi seniory pak nastoupil Franta Vašíček a výkonem 496 si zajistil krásné 2. místo a postup na krajské přebory. V juniorech nastoupil Martin Jesenič a výkonem 493 skončil na posledním 5. místě v kategorii. Ženy pak reprezentovala Věra Jeseničová a výkonem 417 obsadila 17. místo a Vendy Tesařová výkonem 398 poslední 20. místo. Mezi seniorkami pak hrála Slávka Procházková a výkonem 468 obsadila krásné 3. místo . Všem děkujeme za reprezentaci klubu.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM