Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Naše barvy byly vidět v Táboře


Jako každý rok se naši kuželkáři účastní vánočního turnaje v Táboře „Žižkova dvoustovka“. Vždy jezdí hrát Martin Vašíček společně se Slávkou Procházkovou, ale ta vlivem bolesti zad účast musela zrušit a tak Martin se domluvil s Ilonou Hanákovou. Hrálo se na 200 hodů (50 na každé dráze – plné/dorážka). Opět bylo vše poctivě namazáno a tak bylo k vidění i nejedno vypadnutí koule z rukou nebo padnutí i nevídané figury. Nakonec se naše dvojice vybičovala k dobrému výkonu a Martin porazil 885 kolků a Ilča 876. Na jaké umístění to bude stačit se dozvíme v příštím týdnu, neboť turnaj končí 29.12.2019

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM