Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Sezimovo Ústí bylo nad naše síly


Ve třetím kole jsme zavítali do Sezimova Ústí, kde se proti nám postavil jejich A tým. Domácí od začátku hráli velmi dobře a potvrzovali, že na jejich kuželně se moc nevyhrává. Chvílemi to vypadalo, že si odvezeme kanára v kleci, ale naštěstí Saša Sklenář a Martin Vašíček uhráli dva body a klec byla schována. Zápas skončil naší prohrou 6:2 (2721:2560) – Kompletní zpravodaje najdete v sekci VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Zápis o utkání

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM