Just another WordPress site

Sezimovo Ústí bylo nad naše síly

Ve třetím kole jsme zavítali do Sezimova Ústí, kde se proti nám postavil jejich A tým. Domácí od začátku hráli velmi dobře a potvrzovali, že na jejich kuželně se moc nevyhrává. Chvílemi to vypadalo, že si odvezeme kanára v kleci, ale naštěstí Saša Sklenář a Martin Vašíček uhráli dva body a klec byla schována. Zápas skončil naší prohrou 6:2 (2721:2560) – Kompletní zpravodaje najdete v sekci VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Zápis o utkání

Have any Question or Comment?