Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Dynamo ČB A odjelo s prázdnou


V pátek se náš A tým představil poprvé na domácí kuželně proti Dynamu ČB a hned to byla vítězná premiéra. Hosté i s dorostenci v sestavě předvedli velmi dobrý výkon a po pěti hráčích dokonce vedli 3:2. Náš tým vedl na kuželky, neboť výtečný výkon 462 Saši Sklenáře nám kolky nahrál. V poslední rundě pak šel Martin Vašíček proti Jirkovi Nekolovi (402) a náhozem 461 rozhodl o první letošní výhře na domácí půdě. V pátek A tým jede do Sezimova Ústí.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM