Just another WordPress site

Turnaj Borovany


Jako každý rok se část hráčů vydala na turnaj do Borovan. Jedná se o turnaj jednotlivců a většina z našich hráčů to bere jako první ostrý start na 100 hodů. Po prázdninách je vždy těžké uhrát 100 hodů, neboť nohy, ruce, záda ještě nejsou zvyklá na zátěž, ale vždy se s tím nějak popasujeme. Nejlepší výkon předvedla Slávka Procházková náhozem 447. Dále se účastnil Martin Vašíček, který se dlouho nemohl popasovat s dráhou číslo 1, ale nakonec z toho vykouzlil 407. Ostatní výsledky zatím neznáme, ale určitě je zveřejníme.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

INSTAGRAM