Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Turnaj o „Pohár města Slavonice“


Náš tým v kombinovaném složení se zúčastnil jako již tradičně na konci léta, turnaje ve Slavonicích. Tentokrát bylo složení následující Dobroslava Procházková, Pavel Jesenič, Pavel Pokorný a František Vašíček, který se pokouší o návrat ke kuželkám. Nejlepší výkon předvedla Slávka Procházková výkonem 520 a i pěkně zahrál Jirka Pokorný náhozem 504. Věřme, že výkony s přibývajícím tréninkem půjdou jen nahoru. Děkujeme za reprezentaci oddílu.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM