Just another WordPress site

Kvalifikace do KP II 2019


Přihlásila se 4 družstva z Okresních přeborů. Tyto družstva musí sehrát kvalifikaci – viz Rozpis soutěže KP1 a KP2. Do KP 2 postoupí první dvě družstva. Kvalifikace se hraje v sobotu 27.4.2019 na kuželně TJ BLATNÁ – od 9:45hod. Hrají hráči okresního přeboru + hráči, kteří hráli jako náhradníci KP1, KP2 a Divizi. Týmy které se zúčastní – 1.TJ FEZKO STRAKONICE 2. KK ČESKÝ KRUMLOV 3. TJ SOKOL CHOTOVINY 4. TJ SOKOL SLAVONICE

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

INSTAGRAM