Just another WordPress site

A tým se rozloučil domácím vítězstvím


A tým se na domácích drahách rozloučil vítězstvím proti Nové Bystřici. Ač Bystřice je jistým sestupujícím, nečekalo nás nic jednoduchého. Po čtyrech hráčích byl stav 2:2, ale v zádech 60 kolků. Nakonec náš tým bral výhru 5:3 (2566:2466) a potvrdil roli favorita. Vedoucí týmu Saša Sklenář byl rád, že je konec sezóny, neboť poslední zápasy dohráváme bez základnách kamenů týmu a pravidelně zaskakují hráči céčka, za což jim moc děkujeme.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

INSTAGRAM