Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko zabralo v Sezimově Ústí.


Áčko po dvou domácích prohrách zabralo na horké půdě v Sezimově Ústí a připsali si všechny body. Hrál se nesmírně vyrovnaný zápas od prvního hráče, ale zlom nastal v předposlední rundě, kdy Ilča vyhrála 60 kuželek. K vítězství nás dotáhla vyrovnanost výkonů, které jsou hodny krajské soutěže. Druhý faktor byl, že si A tým vytvořil NOVÝ rekord, který má hodnotu 2726. Nejlepším výkonem se prezentovala Ilča Hanáková, když porazila 477 kuželek.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM