Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Nový rekord


V kraji se nám opět dařilo. Tentokrát to sice nebyla výhra, ale i bod ze Sezimova Ústí se počítá. Zápas to byl jako hrom a vyrovnaný opět až do samotného konce. Pár kuželek rozhodlo o tom, že máme „jen“ bod, ale my jsme určitě spokojený. Áčko si navíc vytvořilo REKORD 2716. Nejlepší výkony tentokrát předvedli Jirka Pokorný a Libor Doubek shodně 479. Áčko díky bodu stále drží druhou příčku v KPI.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM