Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Úspěšný týden


V dalším hracím týdnu se nám celkem dařilo. Áčko si poradilo na svých drahách s Dynamem ČB v poměru 6:2, ale vítězství se nerodilo vůbec lehce. Nejprve ze sestavy vypadl Pavel Jesenič z důvodu vysoké horečky a následně v pátek Libor Doubek z důvodu bolesti zad. Narychlo byl povolán Saša Sklenář a opět nás utvrdil, že na krajskou soutěž stále má. Saša sice během zápasu prohrával skoro o 30 kuželek, ale bravurní dorážka na dráze č.2 ve výši 104, rozhodla o tom, že vyhrál svůj nához a nám dal šanci na vítězství v celém zápase. Důležitý byl i nához Jirky Čerta Pokorného, který zvládl dramatický souboj o jednu jedinou kuželku. Áčko nakonec oplatilo Dynamu porážku z podzimní části soutěže v poměru 6:2.

V okrese si pak béčko poradilo na domácích drahách s Borovan D v poměru 5:1, ale celkově jen o 6 kuželek. Určitě rozhodlo domácí prostředí.

Céčko pak jelo na půdu Dynama ČB a tam se hraje opravdu těžko. Konečná prohra 7:1, je tomu důkazem. Z céčka zahrál jen velmi pěkně Honza Jackov, který uhrál jediný bod s výkonem 426 kolků. Věřme, že příště bude výkon lepší.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM