Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Áčko přivezlo body z Chotovin


Velice pěkný a napínavý zápas odehrálo áčko na kuželně v Chotovinách. Úvod zápasu sice vyzněl pro domácí, ale koncovka byla naštěstí v naší režii. Domácí nastoupili proti zápasu v Nové Vsi se dvěma změnami. Nám před zápasem vypadla pojistka v podobě Saši Sklenáře a Slávka Procházková sice na zápase byla přítomna, ale zranění jí do zápasu též nepustilo. Domácí po 4 hráčích vedli 3:1, ale rozdíl kuželek byl zanedbatelný. V posledním náhozu se pak pokusila sourozenecká dvojice zápas otočit, což se nakonec povedlo a body putují do Nové Vsi. Tímto vítězstvím stále zůstáváme na 4.místě v aktuální tabulce KPI.

Níže se můžete podívat na celý zápas v Chotovinách na kanále YouTube.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM