Rozhodl až poslední hod

Dechberoucí zápas odehrálo áčko na domácí půdě proti Lokomotivě České Budějovice. Čísla obou týmů odpovídala spíše okresní soutěži, ale náboj měl zápas neskutečný. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou až do posledního hráče. Zda bude remíza, výhra nebo prohra, rozhodl až poslední hod Martina. Na kříži měl postavenou formaci pravý sedlák, pravá přední fána, král a levý sedlák. Scénář byl jasný – 3 kuželky výhra, 2 kuželky remíza, 1 nebo žádná kuželka prohra. Nakonec padly 2 kuželky a remíza byla na světě. Nyní si všichni odpočineme a 6.1. se těšíme na pokračování soutěže KPI.