Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Jak jsme hráli v týdnu


V tomto týdnu se nám moc nedařilo. Body uhrálo jen béčko, když vyhrálo 4:2 a Saša Sklenář hodil moc pěkných 433. Ostatní týmy se svými zápasy hodně protrápily. Céčko prohrálo 7:1 a áčko doma dostalo kanára od Sezimáku. Bohužel v těchto zápasech bylo vše špatně od začátku až do konce. Zápisy z utkání najdete níže. V příštím týdnu snad zabojujeme a dovezme i více bodů do naší sbírky . Hodu zdar

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM