Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Z Kunžaku vezeme výhru


Áčko po špatném vstupu do sezóny bodovalo počtvrté v řadě. Tentokrát se jim povedlo zvítězit v Kunžaku. Zápas byl opět dramatický od začátku až do konce. Konečné vítězství o 7 kuželek je opravdu těsné, ale zasloužené. Hned tři hráči porazili 450 kuželek a na tom už se dá stavět kvalitní výsledek. Nejlepším z našich byl Jirka Pokorný náhozem 456. Nyní máme týden pauzu a následně vyzveme na domácí půdě Soběslav.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM