Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Turnaj Krems an der Donau


Dalším turnajem pokračovala letní pauza. Tentokrát se část týmu vydala na turnaj do Rakouska, konkrétně do Krems an der Donau (Kemže). Kuželna se nachází zhruba 2 hodiny cesty z Českých Budějovic. Počasí jsme si nemohli vybrat lepší. Od rána panovalo velké vedro a nejinak tomu bylo i v Rakousku. Na kuželně bylo zhruba 35 stupňů a vzduch se ani nehnul. Tým jel ve složení Martin Vašíček, František Vašíček, Ilona Hanáková a Jan Tesař. Hrálo se na velmi pěkné a útulné kuželně. Dalo by se říct, v rodinné atmosféře. Hra byla vypsána na 120 HS a během turnaje padají i čísla převyšující 700. Z našich se k této metě nikdo nepřiblížil, ale ostudu určitě neudělali. Členové áčka zahráli Martin 525, Ilča 523, Jenda 510 a Franta z béčka 417. Většina hráčů odjíždí na zaslouženou dovolenou a poté už je v plánu turnaj ve Slavonicích, pak několik tréninků a následně vstoupíme do nového ročníku KP I.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM