Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Turnaj Strakonice


Sezóna je již delší dobu u konce, ale někteří hráči jsou stále zápasově vytíženi. Tentokrát naši hráči navštívili Jarní turnaj ve Strakonicích. Ve Strakonicích jsme nehráli možná 10 let. Jednalo se o 4 členná družstva na 120HS. Tým jel ve složení Martin Vašíček, František Vašíček, Libor Doubek a Ilona Hanáková. Celkový nához byl 2 125 kuželek a padly dva osobní rekordy. Nejprve Libor Doubek posunul své maximum na 558 a následně pak Martin Vašíček na 575. Franta Vašíček pak zahrál 460 a Ilona Hanáková 532.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM