Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Chotovinské dvoukilo


V úterý jela část týmu sehrát turnaj do Chotovin. Jednalo se o turnaj dvojic, kdy každý hráč hraje 200 HS. Nejlépe se vedlo Martinovi, když na prvních 100 HS porazil 497 kuželek a jen díky jednomu špatnému otevření nepokořil bájnou hranici 500. Výkon na zbylých drahách už byl jen o přežití. Ilče se dařilo střídavě oblačno, ale jak sama říkala těsně po turnaji „Dnes jsem se necítila dobře a tomu odpovídá i výkon. O chybách ani nebudu mluvit“. Další turnajovou zastávkou budou Strakonice, Krems a pak se uvidí co dál..

Martin Vašíček 920

Ilona Hanáková 848

Jeseničová Věra 771

Vašíček František 742

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM